607 420 321 biuro@ksj-szup.pl

O nas

welcome

Kępińska Szkoła Języków prowadzi szkolenia językowe od 2005r. Od tego czasu w naszej szkole bardzo dużo się zmieniło. Przede wszystkim poszerzamy cały czas naszą ofertę.

Kępińska Szkoła Języków to prężna placówka, która jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC i ETS i posiada licencję na przeprowadzanie egzaminów międzynarodowych języka niemieckiego oraz angielskiego.

Prowadzimy specjalistyczne kursy językowe z zakresu języka biznesowego, bądź ze wskazanej przez klienta branży.

Szkoła posiada zaświadczenie o wpisie instytucji szkoleniowej do rejestru instytucji szkoleniowych. W gronie naszych trenerów i lektorów gościmy wielu specjalistów i native speakerów.

Kadra szkoły składa się z najwyższej klasy fachowców. Nasi lektorzy posiadają wyższe wykształcenie z zakresu nauczania danego języka. Posiadają licencję na nauczanie daną metodą.

W naszej szkole działa instytucja konsultanta, który przez poznanie Państwa oczekiwań/możliwości czasowych i systemu pracy opracowuje specjalny program edukacyjny. Zajęcia na wyższych poziomach prowadzone są również przez native speakerów, którzy dostosowują konwersacje do potrzeb danej grupy językowej.

 

Nasza historia

2005

Kępińska Szkoła Języków

Rozpoczęcie działalności w dziedzinie nauki języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański.

2007

Egzaminy TELC

Kępińska Szkoła Języków otrzymała licencję ośrodka egzaminacyjnego TELC i ETS

2016

Poszerzenie oferty

Język polski dla obcokrajowców oraz nauka języka niemieckiego i angielskiego przez Skype.

Odkrywaj z nami tajemnice języka

director

 

Jeśli będą Państwo zainteresowani zajęciami językowymi zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia – pokaz oferowanych przez nas metod nauczania języków obcych oraz test językowy sprawdzający kwalifikacje językowe pracowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową i do skorzystania z naszych usług.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Z poważaniem

Metody szkolenia

Stosujemy kilka metod nauczania języków obcych – w oparciu o wiedzę dotyczącą pracy naszego umysłu. Z całą pewnością możemy stwierdzić, iż nie ma jednej metody nauczania języka, która spełniałaby oczekiwania wszystkich uczących się. Predyspozycje, charakter, zdobyte doświadczenia, upodobania i możliwości każdego skłaniają językoznawców do opracowania różnych skutecznych metod nauki języków. Z tego powodu zgromadziliśmy w naszej ofercie nauczania języków obcych, takie metody jak:

– metoda bezpośrednia, metoda komunikacyjna (Direct Method)

– metoda akademicka (tradycyjna)

Współpraca z nami daje pewność podniesienia swoich kwalifikacji. Zanim zostanie podjęta decyzja o nauce, organizujemy prezentacje programu nauczania.

Egzamin kwalifikujący do grup

Przed przystąpieniem do wybranego kursu językowego słuchacz zostaje poddany weryfikacji językowej, która decyduje o przynależności do danej grupy.