607 420 321 biuro@ksj-szup.pl

WYNAJEM SAL

OFERTA NA WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

INFORMACJE WSTĘPNE:

Kępińska Szkoła Języków, będąca instytucją szkoleniową, proponuje Państwu współpracę w zakresie wynajmu sal szkoleniowych na godziny. Sale mogą być przeznaczone na kursy, szkolenia, konferencje czy spotkanie biznesowe. Szkoła znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Kępna – ul. Młyńska 1c. Największa sala (konferencyjna) może pomieścić nawet do 35-40 osób – w ustawieniu teatralnym. Stoły i krzesła we wszystkich pomieszczeniach mogą być ułożone w dostosowany do potrzeb klienta sposób: − ustawienie teatralne, − ustawienie szkolne – ławki z krzesełkami, − podkowa – stoły konferencyjne z krzesłami, − okrąg – krzesła z pulpitami ustawione dookoła sali.
Możliwość ustawienie ław i krzeseł ilustrują poniższe schematy:

Ustawienie szkolne

Ustawienie teatralne

Podkowa

Okrąg

 

Dzięki tak wielu możliwościom rozstawienia stołów i krzeseł nasze pomieszczenia mogą być dostosowane do każdej sytuacji – szkolenia, egzamin czy spotkanie biznesowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać przyjazną atmosferę w dużym bądź małym gronie. Sale mogą służyć nie tylko do przeprowadzania długotrwałych kursów czy szkoleń. Mogą być również wynajęte na parę godzin - jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla firm czy instytucji zmuszonych do przeprowadzenia kursów, spotkań z klientami czy rekrutacji poza swoją macierzystą siedzibą. W każdej sali do Państwa dyspozycji znajduje się tablica suchościeralna oraz audio CD. Na szkoleniach można wykorzystać także telewizor i odtwarzacz DVD. W każdej sali istnieje również możliwość podłączenia własnego sprzętu multimedialnego. W wybranych salach można także połączyć się z internetem. Dla osób spoza Kępna (np. wykładowców prowadzących szkolenia) jesteśmy w stanie zapewnić nocleg niedaleko centrum miasta za dodatkową opłatą.

Oferta szczegółowa:

• Dysponujemy siedmioma salami o powierzchni od 13 m² do 27 m² oraz
jedną salą konferencyjną o powierzchni 33 m²
• Cena za wynajem sali wynosi od 20,00 zł do 40,00 zł za godzinę
• Ceny podlegają negocjacji
• Istnieje możliwość uzyskania rabatu, jeśli sale będą wynajęte na większą
ilość godzin
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy także do odwiedzenia siedziby szkoły.

Nasze sale szkoleniowe:

Wynajem sal
Wynajem sal
Wynajem sal
Wynajem sal