607 420 321 biuro@ksj-szup.pl

Oferta

Sam wybierasz czas - i miejsce zajęć. Ponadto przed zapisaniem się na konkretny kurs możesz przystąpić do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego oraz uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach pokazowych.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym lektorem już dziś! Czekamy na Ciebie.

BO SUKCES NASZYCH SŁUCHACZY JEST NASZYM SUKCESEM!

 

Dostępne kursy językowe

Język angielski - Direct Method for English

Opis

Słuchacz zmuszony jest do mówienia tylko w języku angielskim. Umożliwia to sprawne przestawienie się na język angielski - zautomatyzowanie myślenia w tym języku. Zmusza to do skupienia się, ogranicza możliwości tłumaczenia wszystkiego na język ojczysty, co zapobiega stosowaniu kalki językowej.

Zobacz więcej

Język niemiecki - Direktes Deutsch

Opis

Gwarantuje szybkie postępy w nauce poprzez bezpośredni kontakt lektora ze studentem. Lektor zadaje pytania, na które student odpowiada pełnym zdaniem w ściśle określony sposób i niejako automatycznie wprowadza do podświadomości konkretne zasady i reguły stale poszerzając słownictwo.

Zobacz więcej

Język angielski i niemiecki dla dzieci i przedszkolaków

Opis

Prowadzimy kursy językowe z zakresu języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i przedszkolaków w różnych grupach wiekowych. We wszystkich naszych programach kierowanych do dzieci w pełni dostosowujemy się do potrzeb i wymagań naszych najmłoszych klientów.

Zobacz więcej

Język hiszpański i włoski

Opis

Nowość w Kępińskiej Szkole Języków to kursy językowe z zakresu języka włoskiego i hiszpańskiego. Języki te stają się bardzo popularne w Polsce, coraz częściej przydatne wśród pracowników sprzedaży internetowej, przy wyjazdach na wakacje i innych sytuacjach.

Zobacz więcej

Język norweski (NOWOŚĆ)

Opis

Język norweski staje się bardzo popularny w Polsce, coraz częściej przydatne wśród pracowników sezonowych, przy wyjazdach na wakacje i innych sytuacjach.

Zobacz więcej

Wynajem sal szkoleniowych

Opis

Kępińska Szkoła Języków, będąca instytucją szkoleniową, proponuje Państwu współpracę w zakresie wynajmu sal szkoleniowych na godziny. Sale mogą być przeznaczone na kursy, szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe.

Zobacz więcej

Kursy dla maturzystów i gimnazjalistów

Opis

Gimnazjalisto, Maturzysto nie trać czasu! Już dziś zacznij przygotowywać się do egzaminu gimnazjalnego lub matury z języka angielskiego lub niemieckiego z Kępińską Szkołą Języków! Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu przygotujesz się w pełni do egzaminów i zdasz je pomyślnie.

Zobacz więcej

Szkolenia dla firm - Business English

Opis

Nasza oferta wychodzi naprzeciw wymaganiom pracodawców, którzy często oczekują od swoich pracowników, aby biegle posługiwali się choć jednym językiem obcym. Kępińska Szkoła Języków prowadzi kursy na lokalnym rynku już od kilku lat.

Zobacz więcej

Usługi tłumaczeniowe

Opis

Oferujemy obsługę językową firm, w postaci: wykonywania profejsonalnych tłumaczeń (wszelkiego rodzaju dokumentów i pism), uczestnictwa naszych lektorów w spotkaniach biznesowych z zagranicznymi kontrahentami.

Zobacz więcej

Zajęcia indywidualne oraz w grupach VIP

Opis

Kursy skierowane są do osób indywidualnych bądź dowolnych firm. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednio dostosowane pomieszczenia, dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć przyjazną atmosferę, sprzyjającą koncentracji w dużym bądź małym gronie.

Zobacz więcej

Kursy przygotowujące do egzaminu TELC, ETS, FCE

Opis

Kępińska Szkoła Języków jest jedynym LICENCJONOWANYM centrum egzaminacyjnym TELC w regionie Kępna i okolic. Tylko u nas możesz przystąpić do międzynarodowego egzaminu i otrzymać certyfikaty uznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Zobacz więcej

Intensywne Kursy Weekendowe Stacjonarne lub Wyjazdowe

Opis

Kursy skierowane są do osób indywidualnych bądź firm oraz instytucji, które kładą nacisk na rozwój intelektualny swojej kadry pracowniczej. Jesteśmy w stanie zorganizować także kursy rodzinne bądź skierowane dla grupy przyjaciół lub znajomych.

Zobacz więcej

Kursy językowe przez Internet (on-line)

Opis

Kępińska Szkoła Języków realizowała kursy językowe ''50+'' w ramach projektu unijnego. Z oferty skorzystało ponad 150 osób. Oprócz kursów unijnych, nasza placówka zaangażowała się w organizację zajęć językowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Zobacz więcej

Język polski - dla obcokrajowców

Opis

Wychodząc na przeciw potrzebom rynku, wprowadziliśmy do oferty naukę Języka polskiego dla obcokrajowców. Lekcje pomogą poszerzyć zdolności komunikacyjne na płaszczyźnie biznesowej oraz poszerzyć słownictwo związane z konkretnymi sytuacjami życiowymi.

Zobacz więcej

Praca za granicą

Opis

Nasza szkoła współpracuje z agencjami, które oferują pracę w zawodach pielęgniarzy, fizjoterapeutów i lekarzy w Niemczech lub w krajach niemieckojęzycznych.

Zobacz więcej